1. Немања Којић, ученик VIII разреда, школска 1998/1999. година (ПРВО место на Општинском такмичењу из српског језика и језичке културе и пласман на Окружно такмичење) НАПОМЕНА: Због бомбрадовања даљег такмичења није било.
  2. Рада Мишић, ученица VI разреда, школска 2002/2003. година (ДРУГО место на Општинском такмичењу из српског језика и језичке културе и пласман на Окружно такмичење)
  3. Маријана Петковић, ученица VI разреда, школска 2005/2006. година (ПРВО место на Општинском такмичењу из српског језика и језичке културе)
  4. Велимирка Дамјановић, ученица VI разреда, школска 2005/2006. година (ДРУГО место на Општинском такмичењу из српског језика и језичке културе)
  5. Вања Јовановић, ученица VII разреда, школска 2005/2006. година (ПРВО место на Општинском такмичењу из српског језика и језичке културе и пласман на Окружно такмичење)
  6. Мира Танасковић, ученица VIII разреда, школска 2005/2006. година (ПРВО место на Општинском такмичењу из српског језика и језичке културе и пласман на Окружно такмичење)
  7. Ана Јекић, ученица VIII разреда, школска 2005/2006. година (ТРЕЋЕ место на Општинском такмичењу из српског језика и језичке културе)
  8. Маријана Петковић, ученица VII разреда, школска 2006/2007. година (ПРВО место на Општинском такмичењу и пласман на Окружно такмичење)
  9. Велимирка Дамјановић, ученица VII разреда, школска 2006/2007. година (ДРУГО место на Општинском такмичењу)
  10. Сандра Ристановић, ученица V разреда, школска 2007/2008. година (ТРЕЋЕ место на Општинском такмичењу)
  11. Маријана Петковић, ученица VIII разреда, школска 2007/2008. година (ПРВО место на Општинском такмичењу и пласман на окружно такмичење)
  12. Катарина Мишић, ученица V разреда, школска 2008/2009. година (ДРУГО место на Општинском такмичењу)
  13. Исидора Драгићевић, ученица VI разреда, школска 2009/2010. година (ДРУГО место на Општинском такмичењу)
  14. Слађана Радић, ученица VIII разреда, школска 2009/2010. година (ДРУГО место на Општинском такмичењу)
  15. Исидора Драгићевић, ученица VII разреда, школска 2010/2011. година (ТРЕЋЕ место на Општинском такмичењу)
  16. Исидора Драгићевић, ученица VIII разреда, школска 2011/2012. година (ДРУГО место на Општинском такмичењу из српског језика и језичке културе)
  17. Тамара Митровић, ученица VII разреда, школска 2012/2013. година (ПРВО место на Општинском такмичењу из српског језика и језичке културе)
  18. Слађана Поповић, ученица VI разреда, школска 2012/2013. година (ДРУГО место на Општинском такмичењу из српског језика и језичке културе и пласман на окружно такмичење)
  19. Слађана Поповић, ученица VII разреда, школска 2013/2014. година (ПРВО место на Општинском такмичењу из српског језика и језичке културе и пласман на окружно такмичење)
  20. Тамара Митровић, ученица VIII разреда, школска 2012/2013. година (ТРЕЋЕ место на Општинском такмичењу из српског језика и језичке културе)
  21. Марко Радић, III3 разред (гимназија, општи тип), школска 2013/2014. година,  ДРУГО МЕСТО на Окружном такмичењу из српског језика и језичке културе
  22. Лука Секулић, ученик V разреда, школска 2014/2015. година, ПРВО МЕСТО на Општинском такмичењу из српског језика и језичке културе и пласман на окружно такмичење
  23. Марија Бојић, ученица V разреда, школска 2014/2015. година, ДРУГО МЕСТО на Општинском такмичењу из српског језика и језичке културе и пласман на окружно такмичење
  24. Јелена Јездић, ученица V разреда, школска 2014/2015. година, ДРУГО МЕСТО на Општинском такмичењу из српског језика и језичке културе и пласман на окружно такмичење
  25. Валентина Илић, ученица VIII разреда, школска 2014/2015. година, ПРВО МЕСТО на Општинском такмичењу из српског језика и језичке културе и пласман на окружно такмичење
  26. Слађана Поповић, ученица VIII разреда, школска 2014/2015. година, ДРУГО МЕСТО на Општинском такмичењу из српског језика и језичке културе
  27. Марко Радић, IV3 разред (гимназија, општи смер), школска 2014/2015. година,  ТРЕЋЕ МЕСТО на Окружном такмичењу из српског језика и језичке културe
  28. Јелена Јездић, ученица VI разреда, школска 2015/2016. година, ДРУГО место на Општинском такмичењу из српског језика и језичке културе
  29. Лука Секулић, ученик VI разреда, школска 2015/2016. година, ДРУГО место на Општинском такмичењу из српског језика и језичке културе
  30. Маријана Павловић, ученица VIII разреда, школска 2015/2016. година, ТРЕЋЕ место на Општинском такмичењу из српског језика и језичке културе
  31. Јована Алексић, ученица VIII разреда, школска 2015/2016. година, ТРЕЋЕ место на Општинском такмичењу из српског језика и језичке културе
  32. Тамара Митровић, ученица II разреда гимназије, школска 2015/2016. година, ТРЕЋЕ место на Окружном такмичењу из српског језика и језичке културе
  33. Лука Секулић, ученик VII разреда, школска 2016/2017. година, ДРУГО место на Општинском такмичењу из српског језика и језичке културе
  34. Никола Петровић, ученик VIII разреда, школска 2016/2017. година, ТРЕЋЕ место на Општинском такмичењу из српског језика и језичке културе
  35. Марија Бојић, ученица VIII разреда, школска 2017/2018. година, ТРЕЋЕ место на Општинском такмичењу из српског језика и језичке културе
  36. Милан Ерић, ученик VI разреда, школска 2017/2018. година, ДРУГО место на Општинском такмичењу из српског језика и језичке културе
  37. Милан Ерић, ученик VII разреда, школска 2018/2019. година, ТРЕЋЕ место на Општинском такмичењу из српског језика и језичке културе
  38. Милан Ерић, ученик VII разреда, школска 2018/2019. година, ТРЕЋЕ место на Окружном такмичењу из српског језика и језичке културе


Погледајте дипломе:

Посетите

 

logo ucasoft

 

 

mp logo

 

 

nps logo

 

logo zuov

 

zvkovlogo

 

prosvetni pregled

surslogo